Migrate queue importer (2.1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Sync
hu: Szinkron

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Interval
hu: Időköz

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Migration
hu: Költöztetés
