Migrate queue importer (2.1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
