Migrate queue importer (2.1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Interval
ja: 間隔

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Synchronize
ja: 同期

en: Migration
ja: マイグレーション
