Migrate queue importer (2.1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: About
ku: دەربارە
