Migrate queue importer (2.1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: About
my: အကြောင်း
