Migrate queue importer (2.1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Interval
pl: Interwał

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Migration
pl: Migracja
