Migrate queue importer (2.1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Interval
ru: Интервал

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Migration
ru: Миграция

en: Ignore dependencies
ru: Игнорировать зависимости
