Migrate queue importer (2.1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை
