Migrate queue importer (2.1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์

en: Migration
th: การโยกย้าย
