Migrate queue importer (2.1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Interval
tr: Aralık

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: Migration
tr: Göç
