Migrate queue importer (2.1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
