Migrate queue importer (2.1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Interval
uk: Проміжок

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Ignore dependencies
uk: Нехтувати залежностями
