Migrate queue importer (2.1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: ID
ur: شناخت
