Migrate queue importer (2.1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ
