Migrate queue importer (2.1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Migration
az: Miqrasiya
