Migrate queue importer (2.1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
