Migrate queue importer (2.1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
