Migrate queue importer (2.1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Migration
cs: Migrace
