Migrate queue importer (2.1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Migration
fi: Migraatio
