Migrate queue importer (2.1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Interval
fr: Intervalle

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Synchronize
fr: Synchroniser
