Migrate queue importer (2.1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД
