Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Update
id: Perbarui

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Migration
id: Migrasi
