Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
