Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Interval
et: Intervall

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Migration
et: Migreerimine
