Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Interval
lt: Intervalas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
