Migrate queue importer (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
