Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Interval
bg: Интервал
