Migrate retry (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Every hour
tr: Her saat

en: 1 day
tr: @count gün

en: Migrate
tr: Taşı

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika
