Migrate retry (2.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Every hour
de: Jede Stunde

en: 1 day
de: 1 Tag

en: 15 minutes
de: 15 Minuten

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: Every cron run
de: Bei jedem Cron-Lauf

en: Cron Settings
de: Cron-Einstellungen

en: Every 6 hours
de: Alle 6 Stunden

en: Every 12 hours
de: Alle 12 Stunden

en: Cron interval
de: Cron-Intervall

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.

en: Every 3 hours
de: Alle 3 Stunden

en: Every 24 hours
de: Alle 24 Stunden

en: Every 8 hours
de: Alle 8 Stunden
