Migrate retry (2.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Migrate
nl: Migreren

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
