Migrate retry (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Every hour
sv: Varje timma

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Migrate
sv: Migrera

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: Delay time
sv: Fördröjning
