Migrate retry (2.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες
