Migrate retry (2.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Every hour
ru: Каждый час

en: 1 day
ru: 1 день

en: Migrate
ru: Миграция

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: Every 6 hours
ru: Каждые 6 часов

en: Cron interval
ru: Интервал Cron
