Migrate retry (2.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Every hour
es: Cada hora

en: 1 day
es: Un día

en: Migrate
es: Migrar

en: 15 minutes
es: 15 minutos

en: 30 minutes
es: 30 minutos

en: 6 hours
es: 6 horas

en: Cron Settings
es: Configuración de cron

en: Cron interval
es: Intervalo de Cron
