Migrate retry (2.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 day
id: 1 hari

en: Migrate
id: Migrasi

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit
