Migrate retry (2.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: 1 day
ja: 1日

en: Migrate
ja: 移行

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: Cron Settings
ja: Cron設定

en: Every 6 hours
ja: 6時間毎

en: Every 12 hours
ja: 12時間毎
