Migrate retry (2.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Every hour
hu: Minden órában

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Every 6 hours
hu: 6 óránként

en: Every 12 hours
hu: 12 óránként
