Migrate retry (2.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Migrate
pl: Migracja

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron
