Migrate retry (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ
