Migrate retry (2.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Every hour
ca: Cada hora

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Migrate
ca: Migració

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts
