Migrate retry (2.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: Every hour
da: Hver time

en: 1 day
da: 1 dag

en: Migrate
da: Migrér

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: Every cron run
da: Hver cron-kørsel
