Migrate retry (2.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Every hour
eu: Orduro

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Migrate
eu: Migratu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu
