Migrate retry (2.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Every hour
fa: هر ساعت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Migrate
fa: انتقال

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون
