Migrate retry (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: 1 day
gl: 1 día

en: Migrate
gl: Migrar

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos
