Migrate retry (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Every hour
he: כל שעה

en: 1 day
he: יום אחד

en: Migrate
he: מיגרציה

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות
