Migrate retry (2.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Migrate
lv: Migrēt

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes
