Migrate retry (2.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Cron interval
sk: Interval cronu
