Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана
