Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Path
fi: Polku

en: Created
fi: Luotu

en: Migrate
fi: Muuta
