Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Path
lv: Ceļš

en: Created
lv: Izveidots

en: Migrate
lv: Migrēt
